Znajdź nas na:
Oferta pracy
2022-07-28
Stanowisko:
Project Manager Assistant
Lokalizacja:
Warszawa

Opis stanowiska:
Wparcie procesów przygotowania i realizacji projektów
Współpraca z Działem Handlowym przy obsłudze kontraktów

Wymagania stawiane pracownikowi:
♦ Pomysłowość i otwartość na potrzeby klientów
Poczucie estetyki
♦ Wykształcenie min. średnie
♦ Znajomość pakietu biurowego MS Office
♦ Znajomość programu AutoCad i/lub pCon Planner, Sketchup będzie dodatkowym atutem
♦ Znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:
♦ Umowa o pracę
♦ Podstawowa pensja + premia
♦ Elastyczne godziny pracy
♦ Niezbędne narzędzia pracy
♦ Możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na podany poniżej adres e-mail:

Adres e-mail:

praca@officefs.pl

Skontaktuj się z nami

Doradzimy najlepsze rozwiązania i odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.